240112-ОБЛАК-Банер
231226-S617-Banner-(2300px)
C112-банерот
банер
Банер на DNAKE E217
Ажурирано H618
221111-Global-TOP-Banner-1
220728-S615-Банер-1920x750px
221101-1102-Wireless-Doorbell-Banner-1920x750px

Паметни решенија за интерком

DNAKE нуди лесни и паметни решенија за комуникација, безбедност и заштита на имотот за низа индустрии и апликации.

Станица за врати со Android 8“ со препознавање лице

Најдобро за вашиот дом

S617
Станица за врати со Android 8'' со препознавање лице
научи повеќе
Комплет за видео домофон со IP со 2 жици

Најдобро за вашиот дом

TWK01
Комплет за видео домофон со IP со 2 жици
научи повеќе
Телефон со видео врата со едно копче SIP

Најдобро за вашиот дом

C112
Телефон со видео врата со едно копче SIP
научи повеќе
7“ Внатрешен монитор базиран на Linux

Најдобро за вашиот дом

E217
Внатрешен монитор со 7'' базиран на Linux
научи повеќе
Аудио внатрешен монитор

Најдобро за вашиот дом

E211
Аудио внатрешен монитор
научи повеќе
Апликација за интерком базирана на облак

Најдобро за вашиот дом

DNAKE Smart Pro АПП
Апликација за интерком базирана на облак
научи повеќе
Затворен монитор од 10,1 инчи Android 10

Најдобро за вашиот дом

H618
Затворен монитор со 10,1'' Android 10
научи повеќе
Видео-вратен телефон со SIP со повеќе копчиња

Најдобро за вашиот дом

S213M
SIP видео-вратен телефон
научи повеќе
SIP видео-вратен телефон со тастатура

Најдобро за вашиот дом

S213K
SIP видео-вратен телефон
научи повеќе
Телефон за врата со Android 4,3“ со препознавање лице

Најдобро за вашиот дом

S615
Телефон за врата со Android 4,3'' со препознавање лице
научи повеќе
Телефон со видео врата со едно копче SIP

Најдобро за вашиот дом

S212
Телефон со видео врата со едно копче SIP
научи повеќе
231016 банер
Што има ново?
Tmall Genie и DNAKE соработуваат за да развијат паметна контролна табла, заедно да градат искуства за паметни домови

Tmall Genie и DNAKE соработуваат за да развијат паметна контролна табла, градење искуство на паметен дом...

Јуни-29-2023

Ксиамен, Кина (28 јуни 2023 година) – Самитот на индустријата за вештачка интелигенција на Ксиамен со тема „Зајакнување на вештачката интелигенција“ беше свечено одржан во Ксиамен, познат како „Град со кинески софтвер“.Во моментов, индустријата за вештачка интелигенција е во фаза на брз развој,...

научи повеќе
Успешно пуштен во употреба брзиот железнички воз именуван од групата DNAKE

Успешно пуштен во употреба брзиот железнички воз именуван од групата DNAKE

Мај-11-2023 година

Ксиамен, Кина (10 мај 2023 година) - Се совпаѓа со 7-миот „Ден на брендот на Кина“, церемонијата на пуштање во употреба на брзиот железнички воз именуван од групата DNAKE беше успешно одржана на северната железничка станица Ксиамен.Г-дин Миао Гуодонг, претседател на Dnake (Xiam...

научи повеќе
„Префериран снабдувач на топ 500 претпријатија за развој на недвижности во Кина“ награден 11 последователни години

„Префериран снабдувач на топ 500 кинески претпријатија за развој на недвижнини“ награден за...

март-30-2023

Ксиамен, Кина (30 март 2023 година) - Според резултатите од проценката објавени на „Конференцијата за проценка на резултатите од котираните компании со недвижности и услуги за управување со имот во 2023 година“ што заеднички ја одржаа Кинеската асоцијација за недвижности и Чин...

научи повеќе
Паметните прекинувачи и панели на DNAKE за домови освоија сребрени и бронзени награди за дизајн на IDA

Паметните прекинувачи и панели на DNAKE за домови освоија сребрени и бронзени награди за дизајн на IDA

март-13-2023 година

Ксиамен, Кина (13 март 2023 година) – Задоволство ни е да објавиме дека производите за паметни домови на DNAKE добија две награди за извонреден естетски дизајн и супериорни функции од 16-тото годишно издание на Меѓународните награди за дизајн (IDA...

научи повеќе
ДНКЕКанал
Добредојдовте на каналот на Youtube на DNAKE!Овде, ви носиме ексклузивен поглед во светот на решенијата за домофон, прикажувајќи ги најновите иновации и технологија.Истражете ја културата на нашата компанија, запознајте го нашиот тим и дознајте за нашите производи кои ја обликуваат иднината на поврзувањето.
Откријте повеќе
КАПАК-1280×720
Ви треба повеќе помош?

Нашите експерти се тука да ви помогнат.

ЦИТИРАЈ СЕГА
ЦИТИРАЈ СЕГА
Доколку сте заинтересирани за нашите производи и сакате да знаете подетални информации, ве молиме контактирајте не или оставете порака.Ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.