240112-RE-Bander
231226-S617-Banner-(2300px)
C112-banderolë
banderolë
Banneri DNAKE E217
Përditësuar H618
221111-Global-TOP-Banner-1
220728-S615-Banner-1920x750px
221101-1102-Wireless-Doorbell-Banner-1920x750px

Zgjidhje inteligjente interkomunikimi

DNAKE ofron zgjidhje të lehta dhe të zgjuara të komunikimit, sigurisë dhe mbrojtjes së pronës për një sërë industrish dhe aplikacionesh.

8" Njohja e fytyrës Android Door Station

Më e mira për shtëpinë tuaj

S617
Njohja e fytyrës 8'' Android Door Station
Mëso më shumë
Kompleti IP Video Intercom me 2 tela

Më e mira për shtëpinë tuaj

TWK01
Kompleti IP Video Intercom me 2 tela
Mëso më shumë
Telefon me dyer me video SIP me 1 butona

Më e mira për shtëpinë tuaj

C112
Telefon me dyer me video SIP me 1 butona
Mëso më shumë
Monitor i brendshëm 7” i bazuar në Linux

Më e mira për shtëpinë tuaj

E217
Monitor i brendshëm 7'' i bazuar në Linux
Mëso më shumë
Monitor audio i brendshëm

Më e mira për shtëpinë tuaj

E211
Monitor audio i brendshëm
Mëso më shumë
Aplikacioni Intercom i bazuar në renë kompjuterike

Më e mira për shtëpinë tuaj

ADNKE Smart Pro APP
Aplikacioni Intercom i bazuar në renë kompjuterike
Mëso më shumë
Monitor i brendshëm 10.1” Android 10

Më e mira për shtëpinë tuaj

H618
Monitor i brendshëm 10.1'' Android 10
Mëso më shumë
Telefon me dyer me video SIP me shumë butona

Më e mira për shtëpinë tuaj

S213M
Telefon me dyer me video SIP
Mëso më shumë
Telefon me dyer SIP me tastierë

Më e mira për shtëpinë tuaj

S213K
Telefon me dyer me video SIP
Mëso më shumë
Telefon me dyer Android 4,3” me njohje të fytyrës

Më e mira për shtëpinë tuaj

S615
Telefon me dyer Android 4,3'' me njohje fytyre
Mëso më shumë
Telefon me dyer me video SIP me 1 butona

Më e mira për shtëpinë tuaj

S212
Telefon me dyer me video SIP me 1 butona
Mëso më shumë
banderola 231016
Cfare ka te re?
Tmall Genie dhe DNAKE bashkëpunojnë për të zhvilluar panelin e kontrollit të zgjuar, duke ndërtuar së bashku përvojat e shtëpisë inteligjente

Tmall Genie dhe DNAKE bashkëpunojnë për të zhvilluar panelin e kontrollit të zgjuar, duke ndërtuar përvojën e shtëpisë inteligjente...

Qershor-29-2023

Xiamen, Kinë (28 qershor 2023) - Samiti i Industrisë së Inteligjencës Artificiale Xiamen me temën "Fuqizimi i AI" u mbajt solemnisht në Xiamen, i njohur si "Qyteti kinez i shfaqur nga softueri".Aktualisht, industria e inteligjencës artificiale është në një fazë zhvillimi të shpejtë,...

Mëso më shumë
Nis me sukses treni hekurudhor me shpejtësi të lartë i emëruar nga DNAKE Group

Nis me sukses treni hekurudhor me shpejtësi të lartë i emëruar nga DNAKE Group

Maj-11-2023

Xiamen, Kinë (10 maj 2023) – Përkon me “Ditën e 7-të të Markës së Kinës”, ceremonia e nisjes së trenit hekurudhor të shpejtësisë së lartë të emëruar nga grupi DNAKE u mbajt me sukses në Stacionin Hekurudhor të Xiamenit të Veriut.Z. Miao Guodong, President i Dnake (Xiam...

Mëso më shumë
"Furnizuesi i preferuar i 500 sipërmarrjeve më të mira të zhvillimit të pasurive të paluajtshme të Kinës" i dhënë për 11 vjet rresht

"Furnizuesi i preferuar i 500 ndërmarrjeve më të mira të zhvillimit të pasurive të paluajtshme të Kinës" i shpërblyer f...

Mars-30-2023

Xiamen, Kinë (30 mars 2023) - Sipas rezultateve të vlerësimit të publikuara në "Konferencën e Vlerësimit të Rezultateve të Kompanive të Listuara të Kompanive të Listuara në 2023 të Pasurive të Paluajtshme dhe Menaxhimit të Pronës" të mbajtur së bashku nga Shoqata e Pasurive të Paluajtshme të Kinës dhe Chin...

Mëso më shumë
Çelësat dhe panelet e shtëpisë inteligjente DNAKE fitojnë argjend dhe bronz në çmimet IDA Design

Çelësat dhe panelet e shtëpisë inteligjente DNAKE fitojnë argjend dhe bronz në çmimet IDA Design

Mars-13-2023

Xiamen, Kinë (13 Mars 2023) – Kemi kënaqësinë të njoftojmë se produktet e shtëpisë inteligjente DNAKE kanë marrë dy çmime për dizajn të jashtëzakonshëm estetik dhe funksione superiore nga Edicioni i 16-të Vjetor i Çmimeve Ndërkombëtare të Dizajnit (IDA...

Mëso më shumë
DNAKEKanali
Mirësevini në kanalin e DNAKE në Youtube!Këtu, ne ju sjellim një vështrim ekskluziv në botën e zgjidhjeve të intercom, duke shfaqur risitë dhe teknologjinë më të fundit.Eksploroni kulturën e kompanisë sonë, takoni ekipin tonë dhe mësoni për produktet tona që po formësojnë të ardhmen e lidhjes.
Zbuloni më shumë
KOPER-1280×720
Keni nevojë për më shumë ndihmë?

Ekspertët tanë janë këtu për t'ju ndihmuar.

QITO TANI
QITO TANI
Nëse jeni të interesuar për produktet tona dhe dëshironi të dini informacion më të detajuar, ju lutemi na kontaktoni ose lini një mesazh.Ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.